Novem szuka Account Managera do warszawskiego biura sprzedaży!  Email

Account Manager w Novem ma za zadanie pomagać, informować i inspirować naszych klientów swoją nieskrępowaną pomysłowością w znajdowaniu efektywnych rozwiązań reklamowych w Internecie oraz reklamie mobilnej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować z największymi domami mediowymi w Polsce. Jeśli interesuje Cię reklama, chcesz pracować z ciekawymi klientami oraz w gronie specjalistów - zawalcz o to stanowisko.

Więcej…
 
Zanox oferta pracy  Email

zanox to największa sieć reklamy efektywnościowej w Europie. Wraz z firmami należacymi do Grupy zanox – Affiliate Window, buy.at oraz eprofessional - zanox wspiera ponad 3300 reklamodawców oraz ponad milion wydawców w zakresie marketingu afiliacyjnego.

Więcej…
 
Affiliate Manager (Manager ds. programu partnerskiego) NetSales  Email

NetSales - najszybciej rozwijająca się sieć afiliacyjna w Polsce obsługująca programy partnerskie m.in klientów: Orange, Microsoft, Union Investment, Groupon, Gruper, Nokia, Dziennik Gazeta Prawna, Empik School, Netia, Speak Up, Inteligo i wiele innych rozpoznawalnych marek. W związku z dynamicznym rozwojem sieci afiliacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Affiliate Manager (Manager ds. programu partnerskiego)

Więcej…