zanox Polska, nowe biuro w Warszawie
Czwartek, 09 Czerwiec 2011 11:33

«Dlaczego Polska? Dlaczego teraz?» Tak brzmi hasło dzisiejszej konferencji organizowanej przez zanox Polska. Konferncja połączona jest z otwarciem nowego biura w Warszawie przy ul.Włoskiej.

zanox Polska«Na imprezę serdecznie zaprasza zespół zanox Polska, na której będą mogli spotkać się reklamodawcy, wydawcy, agencje reklamowe oraz ludzie z branży. Będzie to okazja do wymiany poglądów i doświadczeń w miłej atmosferze.

Co będzie się dokładnie działo?

O godzinie 16:00 rejestracja i powitanie gości, 16:30 otwarcie, 17:15 Panel dyskusyjny: "Lokalni bohaterowie" - Sytuacja reklamy efektywnościowej w Polsce w 2011 roku, 18:00 Panel dyskusyjny: "Dlaczego Polska? Dlaczego teraz?" - Międzynarodowi reklamodawcy i wydawcy na polskim rynku, i oczywiście najciekawsza część :) 18:45 Grill, drinki i czas na networking.

Kogo spotkamy na imprezie?

Do zaproszonych gości należą przedstawiciele reklamodawców takich jak, nk.pl, PKO Bank Polski oraz LOT Polish Airlines, te osoby będą rozmawiać w  Panelu dyskusyjnym: "Lokalni bohaterowie"
o  Sytuacja reklamy efektywnościowej w Polsce w 2011 roku.

Przyglądając się dokładnie liście uczestników, którą możecie obejrzeć na stronie: ( http://www.amiando.com/Nowe-biuro-zanox-Polska.html?page=531970 ), znajdziemy tam przedstawicieli różnych polskich sieci afiliacyjnych, między innymi, Marcin Michalski (CEO NetSales) którego mieliśmy przyjemność poznać na pierwszych urodzinach NetSales, Monika Dąbrówka ( Affiliate Director Afilo), Robert Franckowski ( K. A. Manager  Afilo) i Marek Kulawiak ( business development director OMG) który jako business development director w Online Media Group Poland odpowiada od 21.02.2011, za pozyskiwanie nowych klientów, kontakty z agencjami reklamowymi i rozwijanie sieci afiliacyjnej OMG w Polsce. Takie samo stanowisko w firmie pełnił Jakub Maj który w tym samym czasie przeszedł do sieci zanox na stanowisko country sales directora.

Relacje z dzisiejszej imprez, będziecie mogli niebawem przeczytać na naszej stronie.