Netsales najpopularniejszą siecią afiliacyjną w Polsce
Czwartek, 31 Lipiec 2014 17:31

Takie wrażenie można odnieść patrząc się na najnowszy plebiscyt strony Afiliacje.pl. Do plebiscytu trafiło 21 sieci afiliacyjnych, które działają na polskim rynku. Wśród uczestników znaleźć mogliśmy wiele popularnych jak i niszowych reprezentantów marketingu afiliacyjnego.

W plebiscycie pod tytułem „Sieć afiliacyjna godna polecenia”, nie zabrakło takich rodzimych firm jak Novem, Netsales czy międzynarodowych tuzów w stylu Zanox lub Tradedoubler.

Pomysł na ten plebiscyt to ciekawy sposób na zbadanie preferencji polskich webmasterów. W głosowaniu udział wzięło 630 czytelników bloga. Niestety dość niska frekwencja nie pozwala na jednoznaczne rozstrzygnięcie kwestii najlepszej sieci afiliacyjnej na polskim rynku. Dziwi także bardzo niska ocena, popularnych za naszą zachodnią granicą Zanoxa i Tradedoublera.

Więcej…
 
Sprawdź, ile naprawdę zarabiają wydawcy na bazach e-mailingowych w NetSales!
Piątek, 08 Lipiec 2011 09:28

Wielu z Was zastanawia się, co zrobić, aby osiągnąć większe zyski w naszej sieci. Niektórzy posiadają swoją stronę internetową, emitują reklamy banerowe, linki tekstowe ale nie do końca są zadowoleni z efektów. Chcielibyśmy namówić Was zatem na zbieranie bazy danych i zarabianie na wysyłkach do tych właśnie baz. Przynosi to wielokrotnie wyższe zarobki, nawet do kilkunastu tysięcy złotych w przypadku dobrze zebranych danych. Spójrzcie na przykładowe zarobki naszych wydawców oraz wielkości baz, jakimi dysponują.

Więcej…
 
zanox Polska, nowe biuro w Warszawie
Czwartek, 09 Czerwiec 2011 11:33

«Dlaczego Polska? Dlaczego teraz?» Tak brzmi hasło dzisiejszej konferencji organizowanej przez zanox Polska. Konferncja połączona jest z otwarciem nowego biura w Warszawie przy ul.Włoskiej.

Więcej…
 
405 km drogi na urodziny sieci NetSales.
Piątek, 10 Grudzień 2010 16:55

O piątej rano, zadzwonił  mój budzik. Z powodów atmosferycznych, które panowały od kilku dni zdecydowaliśmy się, pojechać do Warszawy pociągiem rezygnując tym samym z podróży samochodem. Nasza wycieczka zaczęła się na dworcu kolejowym w Strzelinie. Pociąg osobowy z Kłodzka do Wrocławia, jak zwykle o tej porze roku miał małe spóźnienie. Po pół godzinie  spędzonej na plastikowych ławkach w wagonie z zeszłego wieku, nasz kolejowy wehikuł czasu bo tak śmiało można nazwać skład jakim jechaliśmy, dotarł do Wrocławia. Na drogę z Wrocławia do Warszawy wybraliśmy pociąg linii Intercity.

Więcej…
 
Zmiany w zespole Netsales.pl
Piątek, 03 Wrzesień 2010 11:57
NetSales wprowadziło zmiany w zespole.
Pani Magdalena Sapiejewska, która do niedawna
była Publisher Manager, przechodzi na stanowisko Account Manager’a i ma zajmować się obsługą reklamodawców. Do zespołu Netsales dołączyły także dwie nowe osoby:  Pan Adam Matwijczyk, który jako Junior Affiliate Specialist będzie odpowiadał za rozwój sieci wydawców oraz Pani Sylwia Ambroziak, która została przyjęta jako Publisher Manager, będzie zajmować się obsługą wydawców i przejmie tym samym obowiązki Pani Sapiejewskiej.
Więcej…
 
Affiliando i 1000 aktywnych wydawców
Piątek, 03 Wrzesień 2010 11:14
W lipcu tego roku liczba aktywnych wydawców o tematyce finansowej i ubezpieczeniowej w sieci partnerskiej Affiliando przekroczyła 1000 partnerów.

Affiliando to sieć afiliacyjna stworzona przed dwoma laty przez Zieltraffic. Jest ona też częścią europejskiej platformy finansowej. Analogicznie do obecności spółek-córek w innych krajach Europy, rozwijane są tam też lokalne odmiany Affiliando.
Więcej…
 
Sieć afiliacyjna NetSales walczy o rynek – duży zwrot w kierunku wydawców!
Wtorek, 31 Sierpień 2010 14:48

affiliate-partner-netsalesNetSales,jedna z czołowych sieci afiliacyjnych w Polsce, jako pierwsza wprowadziła prowizje II stopnia od poleconych wydawców.

Poraz pierwszy w naszym kraju tak duża sieć afiliacyjna proponujeafiliantom partycypowanie w zyskach z rozbudowy sieci wydawców.Polecając wydawców i emitując reklamy autopromocyjne w NetSales,oprócz gwarantowanych 10 zł za rejestrację, można zarobićdodatkowe 5% od zarobków wygenerowanych przez poleconego wydawcęwieczyście. Daje to możliwość budowania przychodu pasywnego, zewzględu na olbrzymi potencjał sieci afiliacyjnej jak i samychwydawców. Zmiany te są początkiem innowacyjnych rozwiązań jakiew najbliższych tygodniach zamierza wprowadzić sieć partnerska.

NetSales wyróżnia na rynku afiliacyjnym podejście do wydawców. Robimywszystko, aby nasi wydawcy zarabiali jak najwięcej oraz otrzymaliniezbędną pomoc i czuli się komfortowo w naszej sieci. Niezapominamy oczywiście o innym ważnym graczu jakim jestreklamodawca. Stawiamy na obsługę oraz udogodnienia dla afiliantów,bo głęboko wierzymy, że nasza idea” Wydawca jestnajważniejszy” znajduje odzwierciedlenie w realiach biznesowych,w jakich przyszło nam funkcjonować. Potwierdzają to bardzowysokie miejsca w niezależnych rankingach tworzonych przezafiliantów, a jednocześnie przyczynia się to do postrzeganiu nasna rynku jako profesjonalistów godnych zaufania.”

- mówi MarcinMichalski,szef NetSales.

 
Nowy panel dla wydawców w Novem
Wtorek, 06 Lipiec 2010 10:59
NovemOd 6 lipca wydawcy należący do sieci afiliacyjnej Novem mogą korzystać z nowego, rozbudowanego panelu do analizy efektów kampanii reklamowych realizowanych w swoich witrynach internetowych.

Panel umożliwiający generowanie wykresów został rozszerzony o nowe informacje i funkcjonalności. Udoskonalona została wyszukiwarka programów partnerskich, wprowadzono nowe mechanizmy zamawiania nietypowych reklam, informacje o statusach programów oraz udostępniono dodatkowe narzędzia do komunikacji z wydawcami.
Nowy panel Novem jest zaawansowaną platformą raportowania dostępną dla afiliantów.
 
Zdobądź tytuł Brzytwy Afiliacji!
Środa, 07 Kwiecień 2010 09:50

Jeśli reklama w sieci nie ma przed Tobą tajemnic, a programy partnerskie znasz na wylot - teraz możesz sprawdzić swoją wiedzę w facebookowym quizie! Takie wyzwanie stawia akademii afiliacji Nowem swoim afiliantom na Facebooku .

Akademia Afiliacji to platforma dla wszystkich zainteresowanych zarabianiem na swojej stronie internetowej. Wszyscy zainteresowani marketingiem afiliacyjnym i reklamą w modelu „płać za efekt” znajdą tu przydatne informacje, porady związane z tematyka „programy partnerskie” oraz grupę ludzi zainteresowanych tymi samymi tematami i mających podobne pytania i problemy do rozwiązania. Zachęcamy do dyskusji, wymieniania się poradami i do zdobywania wiedzy. Chcemy aby Akademia Afiliacji była miejscem spotkań wszystkich, którzy chcą zarabiać na swojej stronie internetowej oraz tych, którzy chcą po prostu lepiej zrozumieć zasady działania marketingu afiliacyjnego.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych, do udziału w quizie i również do kontaktu z nami. Z chęcią będziemy odpowiadać na wasze pytania i omawiać na naszej stronie wasze problemy, z którymi spotyka się nie jeden afiliant.
Cieszymy się z każdego e-maila, który zawita w naszej skrzynce-pocztowej. Nasz adres kontaktowy znajdziecie jak zwykle, na podstronie O nas.

 
Unikalne innowacje w system3.pl
Czwartek, 25 Marzec 2010 18:17

system3Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i partnerów, rok po oficjalnym starcie, spółka afiliacyjna z grupy K2 wprowadza kolejną, unikalną na skalę światową funkcjonalność. system3.pl, jako pierwsza platforma do obsługi programów partnerskich w Internecie, udostępniła swoim partnerom dwie wersje panelu do obsługi kampanii.

Bardziej intuicyjne poruszanie się w panelu ma pomóc Wydawcom reklam w efektywnej obsłudze programów partnerskich i realizację założeń kampanii. Wydawcy mają możliwość personalizacji wyglądu i opcji statystyk, wyświetlania pomocy przy poszczególnych elementach menu czy widoku listy transakcji. – komentuje zmiany Magdalena Czachowska, Affiliate Marketing Director system3.pl

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL