T-Mobile: 80 zł za Lead w sieci Netsales!
Wtorek, 27 Wrzesień 2011 15:10

Sieć afiliacyjna Netsales od jakiegoś czasu proponuje program partnerski sieci telekomunikacyjnej T-Mobile. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie bardzo dobra stawka za Lead jaką ta sieć proponuje. Każdy kto zostanie zaakceptowany w tym programie partnerskim ma szansę na otrzymanie 80 zł za poprawnie wypełniony Lead na stronie T-Mobile. Program ten proponuje model rozliczeń Cost per Lead, taką stawkę udało się zapewne zagwarantować poprzez rezygnację z modelu Cost per Click, co oznacza tylko tyle iż, nie dostaniemy pieniędzy za samo kliknięcie. Jest to idealna okazja dla małych, średnich a nawet dużych stron internetowych na dobry zarobek. Jak wiadomo z kilkudziesięciu kliknięć na dzień nie da się zarobić wielkich pieniędzy. Dzięki takiemu modelowi jednak każdy, który bierze udział w programie partnerskim T-Mobile, ma szanse na spore pieniądze.

Zachęcamy do udziału w tym programie partnerskim, który posiada sieć Netsales.

Link do strony sieci afiliacyjnej Netsales - tutaj

 
Grupowe zakupy online – zestawienie kampanii.
Wtorek, 01 Marzec 2011 11:57

W związku z coraz bardziej zyskującymi popularność portalami do zakupów grupowych, postanowiliśmy zrobić zestawienie wszystkich programów partnerskich związanych z tym tematem.

Coraz więcej sieci prowadzi dla portali takich jak Groupon czy Sweetdeal, różne programy partnerskie. Oferta ciągle się poszerza ale łatwo się w tym wszystkim pogubić, z tego względu warto spojrzeć na nasze zestawienie.
Zawsze można zarobić trochę więcej przy odpowiednim wyborze sieci afiliacyjniej, niestety w większości, stawki są bardzo wyrównane a najlepszym przykładem tego jest program partnerski Gruper, który przebija jednak inne programy pod względem wynagrodzenia za uzyskany lead.


Program Partnerski GrouponSieć afiliacyjna
Netsales2,30 PLN / Lead
Novem2,30 PLN / Lead
Netaffiliation2,00 PLN / Lead
Tradedoubler10% / CPS


Program Partnerski GruperSieć afiliacyjna
Netsales2,50 PLN / Lead
Zanox2,50 PLN / Lead
Netaffiliation2,50 PLN / Lead
Tradedoubler2,50 PLN / Lead


Program Partnerski Sweet DealSieć afiliacyjna
Netsales2,40 PLN / Lead


Program Partnerski Cuppon       
Sieć afiliacyjna
Netsales1,40 PLN / Lead


Patrząc się na zestawienie widać, że sieć NetSales ma najwięcej programów partnerskich w tematyce zakupy grupowe, aż 4, Novem proponuje tą samą stawkę za program Groupon jak i NetSales niestety, nie proponuje żadnego innego programu w tym temacie. Zanox także proponuje tylko jeden program jakim jest Gruper. Po dwa programy maja sieci Netaffilation oraz Tradedoubler.

 
Quelle upadek giganta!
Środa, 10 Czerwiec 2009 21:50

affiliate-partner-beitragsbild-quelleQuelle GmbH jeden z najwiekszych niemieckich domów wysyłkowych ogłosił dzisiaj insolwencje. Wszystkie wygenerowane prowizje, do dnia 10.06.2009 godziny 23:59 zostaną wypłacone. Zanox  powiadomił wszystkich biorących udział w programie partnerskim afiliantów, że program zostanie dalej prowadzony. Niewiadome jest jednak, czy prowizje które zostaną wygenerowane po dniu dzisiejszym  zostaną wypłacone. Afiliant który zdecyduje się na dalsze reklamowanie, robi to na wlasne ryzyko. "Insolwencja" nie dotyczy jednak Quelle Sp. z o.o., polski program partnerski Quelle prowadzony jest w sieci Zanox bez żadnych przeszkód.  

 
Wzrost wynagrodzenia za program partnerski PZU OFE
    

Sobota, 30 Maj 2009 12:01

pzu ofeOd dziś wynagrodzenie za wypełnienie formularza kontaktowego wzrasta do 30 zł - to aż 40% więcej niż dotychczas! Dodatkowo za wypełnienie pełnego formularza zgłoszeniowego otrzymasz 55 zł. 10 - ty lipca to ostateczny termin, do którego osoby, które podjęły aktywność zawodową mogą wybrać Otwarty Fundusz Emerytalny. Okres zbliżającego się losowania do OFE to doskonała okazja do dołączenia do programu. W programie PZU OFE zarabiasz od 30 zł wypełnienie formularza kontaktowego od 55 zł za wypełnienie pełnego formularza zgłoszeniowego do OFE