Nowe możliwości zarobkowe z programem partnerskim Firmy.net

Portal Firmy.net – umożliwiający kompleksową promocję firm w internecie – uruchamia program partnerski. Osoby, które zdecydują się polecać darmowy katalog Firmy.net w sieci, otrzymują nową, atrakcyjną możliwość zarabiania. Za każdego nowego użytkownika Firmy.net będą wypłacać wynagrodzenie.

 
NetSales otwiera swój pierwszy zagraniczny oddział
Jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci afiliacyjnych rozpoczyna ekspansję na rynki zagraniczne. Pierwszy zagraniczny oddział NetSales został otwarty w Kenii
 
PKT rozpoczyna współpracę z Cube Group
PKT stawia na działania w Internecie, angażując agencję performance marketingową Cube Group. Największy wydawca książek telefonicznych prowadzi obecnie działania w zakresie marketingu bazodanowego, wykorzystując do tego platformę LeadR.

PKT i Cube Group zorganizowały konkurs, którego celem jest dotarcie do jak największej liczby osób, prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwo lub inną działalność gospodarczą, a nie mających strony internetowej.

 
TradeTracker nominowany do “International Award”

Z przyjemnością informujemy, że firma TradeTracker została nominowana do “International Award” w konkursie affiliates4u, którego rozstrzygnięcie nastąpi 17 maja 2011 r.

 
TradeTracker w Polsce! Tomasz Cisek wprowadza na polski rynek międzynarodową sieć i technologię do reklamy afiliacyjnej.

TradeTracker, międzynarodowa sieć reklamy afiliacyjnej z główną siedzibą w Holandii otworzyła w Polsce swój 7 europejski oddział. Firma jest już obecna w Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Finlandii i na Węgrzech. Szefem polskiego oddziału firmy został Tomasz Cisek, osoba o bardzo dużym doświadczeniu w branży internetowej i e-commerce, wcześniej dyrektor apteki internetowej DOZ.pl, były Członek Zarządu EMPIK sp. z o.o, Dyrektor empik.com, Prezes Zarządu IMP Polska oraz współtwórca sieci reklamowej Adnet S.A.