Netsales najpopularniejszą siecią afiliacyjną w Polsce
News sieci afiliacyjne
Czwartek, 31 Lipiec 2014 17:31

Takie wrażenie można odnieść patrząc się na najnowszy plebiscyt strony Afiliacje.pl. Do plebiscytu trafiło 21 sieci afiliacyjnych, które działają na polskim rynku. Wśród uczestników znaleźć mogliśmy wiele popularnych jak i niszowych reprezentantów marketingu afiliacyjnego.

W plebiscycie pod tytułem „Sieć afiliacyjna godna polecenia”, nie zabrakło takich rodzimych firm jak Novem, Netsales czy międzynarodowych tuzów w stylu Zanox lub Tradedoubler.

Pomysł na ten plebiscyt to ciekawy sposób na zbadanie preferencji polskich webmasterów. W głosowaniu udział wzięło 630 czytelników bloga. Niestety dość niska frekwencja nie pozwala na jednoznaczne rozstrzygnięcie kwestii najlepszej sieci afiliacyjnej na polskim rynku. Dziwi także bardzo niska ocena, popularnych za naszą zachodnią granicą Zanoxa i Tradedoublera.

Więcej…
 
T-Mobile: 80 zł za Lead w sieci Netsales!
News programy partnerskie
Wtorek, 27 Wrzesień 2011 15:10

Sieć afiliacyjna Netsales od jakiegoś czasu proponuje program partnerski sieci telekomunikacyjnej T-Mobile. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie bardzo dobra stawka za Lead jaką ta sieć proponuje. Każdy kto zostanie zaakceptowany w tym programie partnerskim ma szansę na otrzymanie 80 zł za poprawnie wypełniony Lead na stronie T-Mobile. Program ten proponuje model rozliczeń Cost per Lead, taką stawkę udało się zapewne zagwarantować poprzez rezygnację z modelu Cost per Click, co oznacza tylko tyle iż, nie dostaniemy pieniędzy za samo kliknięcie. Jest to idealna okazja dla małych, średnich a nawet dużych stron internetowych na dobry zarobek. Jak wiadomo z kilkudziesięciu kliknięć na dzień nie da się zarobić wielkich pieniędzy. Dzięki takiemu modelowi jednak każdy, który bierze udział w programie partnerskim T-Mobile, ma szanse na spore pieniądze.

Zachęcamy do udziału w tym programie partnerskim, który posiada sieć Netsales.

Link do strony sieci afiliacyjnej Netsales - tutaj

 
Sprawdź, ile naprawdę zarabiają wydawcy na bazach e-mailingowych w NetSales!
News sieci afiliacyjne
Piątek, 08 Lipiec 2011 09:28

Wielu z Was zastanawia się, co zrobić, aby osiągnąć większe zyski w naszej sieci. Niektórzy posiadają swoją stronę internetową, emitują reklamy banerowe, linki tekstowe ale nie do końca są zadowoleni z efektów. Chcielibyśmy namówić Was zatem na zbieranie bazy danych i zarabianie na wysyłkach do tych właśnie baz. Przynosi to wielokrotnie wyższe zarobki, nawet do kilkunastu tysięcy złotych w przypadku dobrze zebranych danych. Spójrzcie na przykładowe zarobki naszych wydawców oraz wielkości baz, jakimi dysponują.

Więcej…
 
zanox Polska, nowe biuro w Warszawie
News sieci afiliacyjne
Czwartek, 09 Czerwiec 2011 11:33

«Dlaczego Polska? Dlaczego teraz?» Tak brzmi hasło dzisiejszej konferencji organizowanej przez zanox Polska. Konferncja połączona jest z otwarciem nowego biura w Warszawie przy ul.Włoskiej.

Więcej…
 
Nowe możliwości zarobkowe z programem partnerskim Firmy.net
Informacje prasowe
Czwartek, 09 Czerwiec 2011 08:00

Portal Firmy.net – umożliwiający kompleksową promocję firm w internecie – uruchamia program partnerski. Osoby, które zdecydują się polecać darmowy katalog Firmy.net w sieci, otrzymują nową, atrakcyjną możliwość zarabiania. Za każdego nowego użytkownika Firmy.net będą wypłacać wynagrodzenie.

Więcej…
 
NetSales otwiera swój pierwszy zagraniczny oddział
Informacje prasowe
Piątek, 01 Kwiecień 2011 12:53
Jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci afiliacyjnych rozpoczyna ekspansję na rynki zagraniczne. Pierwszy zagraniczny oddział NetSales został otwarty w Kenii
Więcej…
 
PKT rozpoczyna współpracę z Cube Group
Informacje prasowe
Wtorek, 29 Marzec 2011 10:27
PKT stawia na działania w Internecie, angażując agencję performance marketingową Cube Group. Największy wydawca książek telefonicznych prowadzi obecnie działania w zakresie marketingu bazodanowego, wykorzystując do tego platformę LeadR.

PKT i Cube Group zorganizowały konkurs, którego celem jest dotarcie do jak największej liczby osób, prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwo lub inną działalność gospodarczą, a nie mających strony internetowej.

Więcej…
 
TradeTracker nominowany do “International Award”
Informacje prasowe
Czwartek, 24 Marzec 2011 16:31

Z przyjemnością informujemy, że firma TradeTracker została nominowana do “International Award” w konkursie affiliates4u, którego rozstrzygnięcie nastąpi 17 maja 2011 r.

Więcej…
 
TradeTracker w Polsce! Tomasz Cisek wprowadza na polski rynek międzynarodową sieć i technologię do reklamy afiliacyjnej.
Informacje prasowe
Czwartek, 10 Marzec 2011 18:29

TradeTracker, międzynarodowa sieć reklamy afiliacyjnej z główną siedzibą w Holandii otworzyła w Polsce swój 7 europejski oddział. Firma jest już obecna w Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Finlandii i na Węgrzech. Szefem polskiego oddziału firmy został Tomasz Cisek, osoba o bardzo dużym doświadczeniu w branży internetowej i e-commerce, wcześniej dyrektor apteki internetowej DOZ.pl, były Członek Zarządu EMPIK sp. z o.o, Dyrektor empik.com, Prezes Zarządu IMP Polska oraz współtwórca sieci reklamowej Adnet S.A.

Więcej…
 
Grupowe zakupy online – zestawienie kampanii.
News programy partnerskie
Wtorek, 01 Marzec 2011 11:57

W związku z coraz bardziej zyskującymi popularność portalami do zakupów grupowych, postanowiliśmy zrobić zestawienie wszystkich programów partnerskich związanych z tym tematem.

Coraz więcej sieci prowadzi dla portali takich jak Groupon czy Sweetdeal, różne programy partnerskie. Oferta ciągle się poszerza ale łatwo się w tym wszystkim pogubić, z tego względu warto spojrzeć na nasze zestawienie.
Zawsze można zarobić trochę więcej przy odpowiednim wyborze sieci afiliacyjniej, niestety w większości, stawki są bardzo wyrównane a najlepszym przykładem tego jest program partnerski Gruper, który przebija jednak inne programy pod względem wynagrodzenia za uzyskany lead.


Program Partnerski GrouponSieć afiliacyjna
Netsales2,30 PLN / Lead
Novem2,30 PLN / Lead
Netaffiliation2,00 PLN / Lead
Tradedoubler10% / CPS


Program Partnerski GruperSieć afiliacyjna
Netsales2,50 PLN / Lead
Zanox2,50 PLN / Lead
Netaffiliation2,50 PLN / Lead
Tradedoubler2,50 PLN / Lead


Program Partnerski Sweet DealSieć afiliacyjna
Netsales2,40 PLN / Lead


Program Partnerski Cuppon       
Sieć afiliacyjna
Netsales1,40 PLN / Lead


Patrząc się na zestawienie widać, że sieć NetSales ma najwięcej programów partnerskich w tematyce zakupy grupowe, aż 4, Novem proponuje tą samą stawkę za program Groupon jak i NetSales niestety, nie proponuje żadnego innego programu w tym temacie. Zanox także proponuje tylko jeden program jakim jest Gruper. Po dwa programy maja sieci Netaffilation oraz Tradedoubler.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL